Diyet     Kilo     Estetik     Saç     Güzellik     Epilasyon     Yoga     Kalori     Bitkiler     Organik

Son  Eklenenler  >>>   Sağlıklı Kilo Verme  >>  Yağ yakarak kilo verme  >>  Göbek  Kalça  Bel  >>

Ana Sayfa 

 

  Popüler  

Haftada  1 kilo

Haftada  2  kilo

Haftada  3 kilo

Muz rejimi

Patates rejimi

Bal rejimi

Sebze diyeti

Greyfurt

Yüz Maskeleri

Diyet Yemekler

Diyet listeleri

Kalori cetveli

Kilo cetveli

Talasso terapi

Kürler

Saç bakımı

Cilt temizliği

Cilt programı

Doğal besinler

Alkolizmi

Vitaminler

Yiyecekler

İlk yardım

Cinsellik

 
 
 

 

 

 

Sauna Zayıflatırmı Ve Faydaları Nelerdir  :

 


Sauna gibi sıcak ortamlarda terlemeyle kaybedilen, yağ değil sudur. Bu gibi sıcak ortamlar organizmanın toksinlerden arınmasını, kasların gevşemesini, kırgınlığın atılmasını sağlar ama sizi zayıflatmaz.. Mutlaka soğuk suyla yapılan bir duşla tamamlanması gereken sauna seansları, kalp damar, solunum ve dolaşım sistemi hastalıkları olan kişiler için uygun değildir. Ayrıca kilo kaybetme açısından bakacak olursak soğuk, sıcaktan çok daha etkilidir. Örneğin 18 derece suyla yapılacak bir banyo dakikada 7,2 kalori harcamanızı sağlar.

Detoksu destekler

Isı yoluyla lenfmatik sistem hücrelerde bulunan toksinleri temizler. Bu yoğun ısının sebep olduğu terlemeyle, lenf dolaşımındaki toksinler vücuttan dışarı atılır. Toksinler deri yoluyla dışarıya atıldıklarında, arınma sürecinde böbreklerdeki ve karaciğerdeki iş yükü de azalır.

Cildi arındırır ve temizler

Vücudun ısınmasıyla dolaşım artar, bu da terlemeyi uyarır. Deri altındaki toksinler tıkanmış gözeneklere doğru dışarı itilmeye başlar. Böylece eski ve ölü deri hücreleri yerlerini sağlıklı, taze ve temiz, yeni hücrelere bırakırlar. Asit artıklarından arınmış bir terleme aynı zamanda cilt rengini ve esnekliğini iyileştirdiği ve sağlıklı bir parlama sağladığı gibi, sivilce, egzama ve sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıklarını da azaltır.

Kilo kaybını arttırır

Vücudumuz, kendisini serinletmek için ter üretimini arttırır. Böyle zamanlarda kalbimizden pompalanan kan hızlanır ve dolaşım artar. Su kaybına neden olan terlemeye ilaveten ayrıca kalori de yakılmış olur. Tekrar sıvı alınarak suyun yeri doldurulabilirken, kaloriler eski yerine gelmeyecek

 

 • PowerBall Size Ne Kazandırır ?
   
 • Daktilo, klavye, mouse kullanan ve piyano çalanların çok sık karşılaştığı bilek incinmeleri ve ağrılarından kurtulmaları için uygun bir çözümdür. Bilek bağlarının kireçlenmesini önler, spor yaparken incinen bilekler için iyi bir masaj sağlar.
   
 • Düşük hızla çevirildiğinde, stress alıcı ve yorgunluk giderici etkisi vardır. İş yerinizde canınızı sıkan bir durum olduğunda PowerBall'unuzu ve çayınızı/kahvenizi alıp kendinize 7dk ayırın, göreceksiniz döndüğünüzde sıkıntınızdan eser kalmayacak ve enerji dolu bir şekilde işinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.
   
 • Parmak, el, bilek, önkol (dirsek ile bilek arası) ve kol kaslarını güçlendirir. El-kol,bilek,omuz incinmeleri sonrasında fizik tedavi görenler de kullanabilir, elin eski haline ve eski gücüne kavuşmasında kademe hızlandırıcı etki sağlar.
 •  

  Yüzerek Kilo Verin Zinde Kalın Zayıflayın  >>>

  Merdiven Çıkarak Kilo Verin Zinde Kalın   >>

  Yağ  Yakarak Kilo Verme  Yöntemleri   >>

  Düzensiz Kilo Alma Nedenleri   >>>

  Göbek  Ve Kalça  Yağlarından  Kurtulma   >>>

  Kilo  Formunuzu  Koruma  Püf Noktaları   >>

  Sağlıklı  Kilo Alma  Yöntemi  Nelerdir   >>>>

  Sauna Zayıflatırmı Ve Faydaları Nelerdir >>>>

  Günde 10 Dakikanızı Ayırın Kilo Verin Zinde Kalın >>

   

   

  Uyarı !!!
  Her türlü sağlık probleminde önce doktora veya bir uzmana danışmak gerekir.